ارتباط با تماس تلفنی

ارتباط با اینستاگرام

ارتباط با واتساپ

0

دستگاه کرایولیپولیز چیست؟ و چه مزایایی دارد؟

مهتا لیزر

نوشته شده توسط

13

مارس

برای اطمینان از کارایی یک تکنیک زیبایی، مهم است که ابتدا نحوه عملکرد آن را درک کنید. اگر دستگاه‌هایی که در جهت زیبایی به کار می‌رود نتایج خوبی را حاصل می‌کنند، به این دلیل است که تأثیر واقعی بر پوست و بدن ما دارند. در این مقاله به بررسی همه چیز درمورد دستگاه کرایولیپولیز می‌پردازیم. از آنجایی ‌که در روش کرایولیپولیز سلول‌های چربی نسبت به سلول‌های پوست حساسیت بیشتری نسبت به دما دارند، این امر پوست اطراف را بدون آسیب می‌گذارد؛ مزیتی که این روش نسبت به روش‌های تهاجمی مانند لیپوساکشن دارد.

کرایولیپولیز به معنی از بین ‌بردن چربی با سرما یا انجماد چربی است. این روش به تبلور چربی در سلول‌های چربی، به ‌منظور تخریب آن سلول‌ها (آپوپتوز) اشاره دارد. دستگاه کرایولیپولیز از حساسیت سلول‌های چربی به سرما استفاده می‌کند و مناطق موردنظر را در معرض خنک‌کننده شدید در عمق پوست به مدت یک ساعت قرار می‌دهد. با قرار دادن مناطق موردنظر در معرض سرمای شدید به مدت یک ساعت، چربی‌ها تحت تأثیر قرار می‌گیرند و می‌میرند. هیچ جراحی آن را در بین سایر روش‌های درمانی کاهش چربی نسبتاً محبوب نمی‌کند.

امروزه بسیاری از مردم در همة کشورها با استفاده از این فناوری برای سوزاندن سلول‌های چربی و اجازه دادن به فرایند بیولوژیکی بدن، از روش‌های انجماد چربی یا معروف به کرایولیپولیز، بیشتر از روش لیپوساکشن جراحی کاهش چربی استفاده می‌کنند؛ بنابراین امکان انجماد موضعی، به ‌عنوان‌مثال چربی شکم وجود دارد. درمان کرایولیپولیز به طور مرتب با درمان لیپوساکشن مقایسه می‌شود، اما بدون مداخله جراحی!

طرز کار دستگاه کرایولیپولیز
چربی سوزی با کرایو لیپولیز

دستگاه کرایو لیپولیز چیست و چگونه عمل می‌کند؟

درمان‌های انجماد چربی سلول‌های چربی شما را هدف گرفته و آنها را منجمد می‌کند و باعث آپوپتوز یا «مرگ سلولی» می‌شود. سلول‌های در حال مرگ فرایندهای بیولوژیکی بدن شما را طی می‌کنند و از طریق کبد حذف می‌شوند.

سلول‌های چربی ابتدا آسیب ‌دیده و سپس در دو مرحله از بین می‌روند: دستگاه کرایولیپولیز نتایج عالی را برای زنان و مردان ارائه می‌دهد. سیستم خنک‌کننده برای مقابله با رسوبات عمیق چربی تا -9 درجه سانتی‌گراد پایین می‌آید. 5 دستگیره امکان درمان نواحی مختلف بدن (تا 6 ناحیه: شکم، بازو، پشت، ران، پهلو و …) را ممکن می‌سازد.

جهت آگاهی از همه چیز درمورد دستگاه کرایولیپولیز باید بدانید این دستگاه ناحیه تحت درمان را می‌مکد تا بافت چربی از بافت‌های دیگر جدا شود. ناحیه‌ای که تحت کرایولیپولیز قرار می‌گیرد، به مدت 60 دقیقه به طور قابل‌توجهی سرد می‌شود. در طی چنین درمانی، دمای داخلی تا حدود 10 درجه سانتی‌گراد (سطح پوست تا حدود 9- درجه سانتی‌گراد کاهش می‌یابد). در طی این روش کرایو، سلول‌های چربی و دیواره‌های آنها متبلور می‌شوند و باعث می‌شوند در درازمدت بمیرند؛ بنابراین سرد شدن سطح پوست باعث از بین ‌رفتن سلول‌های چربی می‌شود.

شاید برای شما هم سؤال باشد که جواب‌دهی کرایو لیپولیز چقدر است؟ در این روش پس از 8 هفته شما اثر واقعی درمان را مشاهده خواهید کرد و در جلسات اول 25 درصد چربی‌های شما در ناحیه تحت درمان از بین می‌رود. مقداری از چربی مستقیماً در طول جلسه تحت تأثیر قرار می‌گیرد و توسط سیستم لنفاوی ظرف چند روز دفع می‌شود. سپس کبد کار خود را انجام می‌دهد تا قسمت‌های دیگر را به ‌تدریج از بین ببرد.

نحوه کار دستگاه کرایولیپولیز

این دستگاه کرایولیپولیز با استفاده از سرما، سلول های چربی را به صورت انتخابی تخریب می کند و باعث کاهش ضخامت لایه چربی می شود. نحوه کار با دستگاه کرایو لیپولیزر به شرح زیر است:

ابتدا باید با پزشک مشورت کنید و مشخص کنید که چه ناحیه ای از بدن را می خواهید درمان کنید. پزشک باید از وضعیت سلامتی شما و هرگونه عارضه یا محدودیتی که ممکن است داشته باشید مطلع شود.
– سپس پزشک با استفاده از یک مارکر، محل قرار گیری هندپیس دستگاه را روی پوست شما مشخص می کند. هندپیس دستگاه یک پلیت سرد کننده است که بافت چربی را مکش می کند و دمای آن را کاهش می دهد.
پس از آن، پزشک هندپیس را روی ناحیه مورد نظر قرار می دهد و دستگاه را روشن می کند. دستگاه با توجه به نوع و ضخامت بافت چربی، دمای مناسب را تنظیم می کند و فرآیند سرما دهی را شروع می کند.
– فرآیند سرما دهی معمولا بین 30 تا 60 دقیقه طول می کشد و در طول آن شما ممکن است حس سردی، مکش، فشار یا خارش داشته باشید. این احساسات معمولا قابل تحمل هستند و نیازی به مصرف داروی مسکن ندارند. شما می توانید در طول درمان به فعالیت های سبک مانند خواندن، گوش دادن به موسیقی یا استراحت بپردازید.
– پس از پایان فرآیند سرما دهی، پزشک هندپیس را از روی پوست شما بر می دارد و بافت چربی را ماساژ می دهد تا خون رسانی به آن برگردد. پوست شما ممکن است قرمز، تورم یا کبود شده باشد اما این علائم معمولا در عرض چند روز تا چند هفته از بین می روند.
– بعد از درمان، شما می توانید به زندگی عادی خود بازگردید و نیازی به بستری شدن یا دوره نقاهت ندارید. اما باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید، استفاده از لوسیون های مرطوب کننده یا اسکراب ها و محصولات مراقبت از پوست دیگر پرهیز کنید. همچنین باید از مصرف الکل، سیگار و مواد مخدر خودداری کنید زیرا می توانند فرآیند بهبودی پوست را کند کنند.
– نتایج درمان با دستگاه کرایو لیپولیزر معمولا بعد از چند هفته تا چند ماه قابل مشاهده می شوند. این دلیل دارد که سلول های چربی تخریب شده به طور طبیعی از بدن دفع می شوند و این فرآیند زمان می برد. میزان کاهش چربی بستگی به نوع و ضخامت بافت چربی، تعداد جلسات درمان و رژیم غذایی و فعالیت بدنی شما دارد. معمولا یک تا سه جلسه درمان برای داشتن نتایج مطلوب کافی است.

جوابدهی کرایولیپولیز

کرایولیپولیزر یک دستگاهی است که با استفاده از سرما، سلول‌های چربی را از بین می‌برد،این روش یک گزینه غیرجراحی و غیرتهاجمی برای کاهش چربی موضعی است که می‌تواند جایگزین لیپوساکشن باشد. کرایولیپولیزر با ایجاد خلأ و مکش، قسمتی از پوست را در محفظه خود قرار می‌دهد و با کاهش دما،سلول‌های چربی را تخریب می‌کند. این فرآیند باعث می‌شود که سلول‌های چربی مرگ سلولی شوند و از طریق سیستم لنفاوی از بدن دفع شوند، کرایولیپولیزر می‌تواند برای پاک کردن چربی‌های شکم، پهلو، پشت، ران، بازو و چانه مورد استفاده قرار گیرد. این روش ایمن و موثر است و عوارض جانبی کمی دارد.

مزایای استفاده از دستگاه کرایو لیپو لیز
چرا استفاده از دستگاه کرایولیپولیز پیشنهاد می شود؟

مزایای استفاده از دستگاه کرایو لیپولیز

اگر به دنبال کاهش چربی‌های بدن به سریع‌ترین شکل ممکن هستید، این مقاله به روشن شدن جوانب مثبت انجماد چربی در روش کرایولیپولیز و همه چیز درمورد دستگاه کرایولیپولیز می‌پردازد.

دستگاه‌های فریزکننده چربی محبوب مانند دستگاه کرایولیپولیز، دارای تعدادی کاربرد با طیف وسیعی از اندازه‌ها هستند که به طور مؤثر بر روی هر قسمتی از بدن کار می‌کنند. یک متخصص، اپلیکاتور را روی ناحیه تحت درمان قرار می‌دهد و با کشیدن آن روی پوست کار می‌کند و انرژی خنک را آزاد می‌کند تا سلول‌های چربی زیر پوست شما را از بین ببرد. یکی از مزیت‌های این دستگاه این است که بسیاری تجربیات خود را بدون درد توصیف کرده‌اند و مکش اپلیکاتورها قابل‌تحمل است.

هر درمان برای یک ناحیه بدن شما، تا 60 دقیقه طول می‌کشد. اگر بیش از هر ناحیه دارید که مایل هستید به طور مؤثر درمان کنید ممکن است زمان بیشتری طول بکشد تا نتایج نشان داده شود. قسمت‌های بزرگ‌تر بدن مانند پشت شما نیز برای دیدن نتایج بیشتر طول می‌کشد.

در مقایسه با لیپوساکشن، کرایولیپولیز را می‌توان به‌عنوان یک درمان سرپایی انجام داد. شما می‌توانید روز بعد از درمان به محل کار خود بازگردید. زیرا این روش دوره نقاهت کوتاهی نیاز دارد. مطالعات بالینی همچنین نشان داده است که انجماد چربی می‌تواند به طور مؤثر چربی‌های زیر پوست را پس از یک جلسه تا 25 درصد کاهش دهد. یکی از بهترین دستگاه های کرایو در ایران دستگاه Cryolipolysis 360 می باشد.

اثربخشی درمان در این روش برای کسانی که به دنبال کاهش چربی بدن هستند و نتایج قابل‌توجهی را در کوتاه‌ترین زمان می‌خواهند جذاب است. با ویژگی‌های مکش سبک که تجربه‌ای بدون درد را امکان‌پذیر می‌کند، مشتریان می‌توانند انتظار داشته باشند که جلسات با دستگاه کرایولیپولیز غیرتهاجمی، خنک‌کننده، کنترل شده و ایمن هر ناحیه‌ای از بدن را درمان می‌کند، چربی موضعی را هدف قرار می‌دهد و نتایج پس از یک جلسه قابل ‌مشاهده است.

روش کرایولیپولیز در کمترین زمان بیشترین نتیجه را می‌دهد.
مزایای استفاده از دستگاه کرایولیپولیز

قیمت دستگاه کرایو لیپولیز

امروزه طیف گسترده‌ای از قیمت‌های دستگاه کرایولیپولیزدر دسترس شما است و می‌توانیم از بین درصد این دستگاه‌ها در کاهش وزن، و همچنین از دمای آنها و اینکه چند سال گارانتی دارد، قیمت دستگاه کرایولیپولیز را تخمین بزنیم. تأمین‌کننده این دستگاه که عمدتاً در آسیا وجود دارند. برترین کشورها یا مناطق تأمین‌کننده دستگاه کرایولیپولیز، کشور چین است.

یک ماشین کرایولیپولیز حرفه‌ای ممکن است فقط 3000 تا 4000 دلار هزینه داشته باشد، اما شما برای هر درمان می‌توانید 1000 تا 2000 دلار یا حتی 2000 تا 3000 دلار برای هر قسمت بدن هزینه کنید.

با خرید دستگاه لیزر مو زائد از بروزترین فناوری های لیزر در مهتا طب پرتو که یکی از شرکت های پرطرفدار و با اعتماد در حوزه زیبایی می باشد زیبایی را به خود و پوستتان به ارمغان بیاورید.

دستگاه کرایو لیپولیز

کلام آخر

اگر می‌خواهید چربی‌های ناخواسته را از یک ناحیه کوچک حذف کنید، در یک جلسه حداکثر نیم اینچ از چربی‌های خود را دست می‌دهید. اگر در حال حذف چربی‌های ناخواسته از ناحیه وسیعی مانند قفسه سینه یا شکم خود هستید، ممکن است دو یا سه اینچ چربی از دست بدهید.

از آنجا که همه نمی‌توانند هزینه دستگاه کرایولیپولیز را بپردازند و این دستگاه بیمه نمی‌شود، برخی از افراد سعی کرده‌اند این روش را در خانه با استفاده از یخ و سایر محصولات یخ‌زده کپی کنند. این روش قطعاً توصیه نمی‌شود. تلاش برای شبیه‌سازی این روش در خانه نه ‌تنها بی‌اثر است، بلکه به طور بالقوه خطرناک است.

در این مقاله به بررسی روش کرایولیپولیز و همه چیز درمورد دستگاه کرایولیپولیز پرداختیم و مزایای آن را بررسی کردیم. کرایولیپولیز یکی از بهترین و مؤثرترین روش‌ها برای درمان اضافه ‌وزن است.

دیدگاه های نوشته


Fatal error: Cannot redeclare comments_template() (previously declared in /home3/mmjflckk/public_html/wp-includes/comment-template.php:1409) in /home3/mmjflckk/public_html/wp-content/themes/diak them/comments.php on line 215