ارتباط با تماس تلفنی

ارتباط با اینستاگرام

ارتباط با واتساپ

0

شرایط و ضوابط گارانتی

با تشکر از حسن انتخاب شما، با توجه به دیدگاه شرکت مبنی بر مشتری مداری و کسب رضایت مشتری، ارائه خدمات گارانتی یکی از تعهدات اساسی در قبال مشتریان گرامی می‌­باشد. همچنین همواره تلاشمان بر این بوده که خدمات پس از فروش را به بهترین وجه همراه با کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن به مشتریان محترم ارائه کنیم.

در صورتی که محصول خریداری شده توسط شما از مجموعه مهتاطب پرتو در طول مدت گارانتی دچار هرگونه مشکل و ایراد فنی (که ناشی از سوء عملکرد و استفاده نادرست کاربر نباشد) شود، شرکت خود را متعهد به رفع کامل ایرادات به صورت رایگان می‌داند.

لازم به ذکر است که ایرادات ایجاد شده به دلایل استفاده نادرست از دستگاه، عدم رعایت شرایط نگهداری و کارکرد و سایر مواردی که در ادامه ذکر می‌گردد شامل گارانتی نبوده و مسئولیت هرگونه ایراد و اشکال در دستگاه به عهده کاربر و خریدار محترم می‌باشد.

الزامات و مواردی که باعث ابطال گارانتی خواهد شد عبارتند از:

 • کلیه آسیب‌های ناشی از ضربات یا شکستگی و هرگونه آسیب­ ناشی از نفوذ مایعات خارجی
 • عدم رعایت دستورالعمل‌های ذکر شده در آموزش نحوه استفاده از دستگاه
 • عدم تعویض آب دستگاه در بازه‌های زمانی مشخص شده
 • هرگونه دستکاری و تنظیم (سخت افزاری و نرم افزاری) دستگاه توسط افراد غیرمجاز
 • عدم کابل‌کشی مناسب و مجزا از مرکز مناسب (تابلو برق اصلی یا کنتوری) با فیدر مجزا و متناسب با توان دستگاه
 • استفاده از دستگاه در محیط‌هایی که آلوده به گرد و غبار باشد اکیدا ممنوع بوده و توجه شود اتاقی که دستگاه در آن نصب می‌گردد بایستی مجهز به تهویه قوی بوده و کیفیت، رطوبت و درجه هوا دائما تحت نظر قرار گیرد، لازم به ذکر است به منظور عدم نفوذ گرد و غبار به سیستم‌های الکترونیکی دستگاه، به منظور انجام تهویه، نباید از پنجره استفاده گردد و عمل تهویه فقط باید از طریق تجهیزات برودتی انجام پذیرد.
 • دمای مناسب محیطی در زمان استفاده از محصول 16 الی 20 درجه سانتی‌گراد می‌باشد، لذا استفاده از کولر گازی مناسب در اتاقی که دستگاه قرار دارد الزامی بوده و استفاده از کولر آبی به دلیل افزایش رطوبت محیط و عدم توانایی ایجاد دمای مناسب محیطی ممنوع می‌باشد.
 • استفاده از دستگاه تثبیت کننده ولتاژ (استابلایزر) با توان و استاندارد مورد تایید شرکت الزامی می‌باشد. (در محل‌هایی که احتمال قطع جریان برق در حین استفاده از دستگاه وجود دارد، استفاده از دستگاه UPS الزامی می‌باشد).
 • مخدوش شدن یا عدم تطابق برچسب‌های سریال مخصوص روی قطعات دستگاه به هر نحوی
 • در صورت نیاز به ارسال دستگاه برای تعمیرات شامل گارانتی، مشتری ملزم به ارسال دستگاه در بسته‌بندی صحیح و ایمن می‌باشد. ایجاد آسیب به دستگاه به علت بسته‌بندی غیر ایمن، موجب ابطال گارانتی می‌گردد.
 • در صورتی که دستگاه توسط عوامل خارج از شرکت نصب گردد دستگاه از گارانتی خارج می‌گردد. همچنین در صورتی که کاربر گرامی قصد تغییر محل دستگاه را دارد، می‌بایست با شرکت هماهنگی لازم را به عمل آورده و تایید لازم را کسب نماید.
 • ضمانت دستگاه محدود به عیوب ناشی از ساخت بوده و شامل ایرادات ناشی از بلایای طبیعی یا حوادث غیر مترقبه، ضربه، آتش، نفوذ مایعات یا مواد شیمیایی، شکستگی، خراشیدگی، تغییرشکل، زنگ‌زدگی، نوسانات برق یا عیوب مربوط به استفاده در محیط‌های آلوده و پر گرد و غبار، تغییر در قطعات، قطع و وصل اتصالات در حین روشن بودن دستگاه، صدمات حین عمل، به کارگیری کابل‌‌های متفرقه یا دارای سایز نامناسب، استفاده نادرست(عدم رعایت شرایط مندرج در دستورالعمل نگهداری و کارکرد) ، دستکاری، تنظیم یا تعمیر توسط افراد غیرمجاز نمی‌باشد.